Álláslehetőség: MANAGEMENT TRAINEE

A cégről:
Az ACPM IT Tanácsadó Kft. egy budapesti alapítású és székhelyű, de globális tevékenységet folytató vállalatcsoport. Képviseleti irodákkal és partnerekkel rendelkezünk Ausztriában, Kínában, Kenyában, Ruandában, Dél-Afrikában, Dubaiban és Malajziában. Tanácsadóink azon dolgoznak, hogy nemzetközi ügyfeleinknek a legmagasabb szintű szolgáltatást tudjuk nyújtani IT tanácsadási területeken. Informatikai szakértőink sok éves fejlesztői, üzemeltetési és biztonsági tapasztalatokkal, valamint többen hazai és nemzetközi szakértői képesítésekkel rendelkeznek.

Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk új munkatársat:
Management Trainee

Főbb feladatok:
• Vezetőség munkájának támogatása a különböző adminisztratív feladatok elvégzésében
• Kimenő és bejövő számlák kezelése
• Költségelszámolások készítése
• Jelenléti ívek elkészítése
• Rendszeres kapcsolattartás a különböző partnerekkel (pl. AYCM, üzemorvos, könyvelő)
• Egyéb ad hoc feladatok

Elvárások:
• Aktív, nappali tagozatos jogviszony
• Heti 15-20 óra vállalása
• Precíz, önálló munkavégzés
• MS Office ismerete

Amit kínálunk:
• Kiemelt bérezés: nettó 1500 Ft/ óra
• Rugalmas munkabeosztás
• Home office lehetőség

Jelentkezéshez küldd el a magyar nyelvű CV-det az info@acpmit.com címre.