Álláslehetőség: SENIOR IT BIZTONSÁGI TANÁCSADÓ

A cégről:

Az ACPM IT Tanácsadó Kft. egy budapesti alapítású és székhelyű, de globális tevékenységet folytató vállalatcsoport. Képviseleti irodákkal és partnerekkel rendelkezünk Ausztriában, Kínában, Kenyában, Ruandában, DélAfrikában, Dubaibanés Malajziában.Tanácsadóink azon dolgoznak, hogy nemzetközi ügyfeleinknek a legmagasabb szintű szolgáltatást tudjuk nyújtani IT tanácsadási területeken. Informatikai szakértőink sok éves fejlesztői, üzemeltetési és biztonsági tapasztalatokkal, valamint többen hazai és nemzetközi szakértői képesítésekkel rendelkeznek.

Kiemelt referencia szektorok:

Banki és Fintech szektor

Államigazgatás

Telekommunikáció

Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk új munkatársat:

Senior IT biztonsági tanácsadó

Főbb feladatok, munkák:

Törvényi megfelelés, illetve szabvány megfelelés vizsgálatok / felkészítések IT biztonság és GDPR területeken (kiemelten banki, illetve államigazgatási területen)

Komplex IT biztonsági vizsgálatok, auditok elvégzése

IT biztonsági és szabályozási oktatásokkidolgozása és megtartása

IT és IT biztonsági szabályzatok készítése / felülvizsgálata

Audit projektek projektvezetése

Tanácsadók mentorálása

Elvárások:

Felsőfokú végzettség

5+év releváns munkatapasztalat (banki, Fintech, államigazgatási szektor előny)

Magabiztos angol nyelvtudás

Kitartó, önálló munkavégzés

Problémaorientált gondolkodás

Precizitás, megbízhatóság

Ügyfélközpontúság

Dinamikus, felelősségteljes munkavégzés

Nemzetközi IT biztonsági szakmai képesítés előny (pl. ISO27001, GDPR, CISA, CISM..)

MNB, illetveNIST ajánlásokismerete előny

41/2015.BM rendeletés egyéb jogszabályi követelményekismerete előny

Amit kínálunk:

Versenyképes fizetés

Korlátlan home office lehetőség

Határozatlan munkaidejű szerződés

Szakmai kihívást jelentő, változatos feladatok

Hosszú távú tanulási és fejlődési lehetőség

Jelentkezéshez küldd egy magyar nyelvű CV-det az info@acpmit.com címre!